class_detail

 

LİPOSTAR NEDİR ?

Lipostar, vücudunuzdaki fazla yağlardan kurtulmanız için yağ hücrelerini küçültmeye yardımcı olan bir cihazdır. Lipostar bölgesel incelme ile daha ilk seanstan itibaren incelme etkisi görülebilmekte, işlem öncesi ve sonrası ölçümleriniz yapılarak bu etkiyi sizinde görmeniz sağlanmaktadır.

Lipostar ile bölgesel incelme son dönemin en popüler uygulama olmuştur. Hatta son bir yıl içinde kadınlar kadar erkeklerinde tercih ettiği bir yöntem haline gelmiştir. Dekolte Plus olarak, ilk görüşmemizde vücudunuzu analiz ederek Lipostar ile eğer gerekiyorsa g5 ile birlikte sunuyoruz. 

Ayrıca iyetisyenimizile yapacağınız programlar sayesinde sağlıklı ve hızlı zayıflamak için gerekli diyet listelerine de sahip olacak ve beslenmenizi kontrol altında tutabileceksiniz.

Lipostar Avantajları Nelerdir ?

  • Lipostar güvenilir kullanımı sayesinde yağ hücrelerini azaltmaya yardımcı bir sistemdir.
  • Lipostar ile ilk seansta 12 cm’ye kadar incelme elde etmeniz mümkün olabilir.
  • Düzenli seanslara devam edildiği takdirde, sonuçların kalıcı hale gelmesine destek olur.
  • Lipostar uygulaması acısız ve ağrısız olarak yapılmaktadır.
  • Lipostar yağları azaltma özelliğinin yanı sıra selülit bakımıne destek olarak kullanılmaktadır.
  • Lipostar uygulamasında seans süreleri kısadır. İhtiyaca göre 20 dk – 50 dk arasında sürmektedir.

Lipostar Uygulaması Nasıl Yapılmaktadır ?

Lipostar bölgesel inceleme uygulaması istenilen bölgelere yapılabilir. Yağlı bölgeler, karın, alt ve üst karın, yan kısımlar, bel etrafındaki yağlı bölgeler, sarkık bölgeler, uyluk bölgesi ve göğüs altı gibi bölgelerde Lipostar’ın uygulama alanları içerisindedir.

Uygulama sırasında estetisyen ilgili bölge için cihazı hazırlar ve cihazı ilgili bölgeye bağlar. Sonrasında ise siz keyfinize bakarken, seans sonunda ise Lipostar’ın yağları azaltma özelliği ile incelmenize yardımcı olmaktadır. Bunun için vücudunuzun durumunu analiz ederek size uygun programları sunacağız.

Lipostar Uygulaması Nasıl Yapılmaktadır ?

Kişinin ihtiyacına göre tek seans veya en fazla 3 seans öngörülmektedir.Seans süresi bakım edilecek bölgenin kalınlığına göre her bölge için 60dk sürmektedir. Bakım sürecindeki seans sayısı ve aralıkları muayene sonrası kesinleşir.