class_detail

Buz epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en son teknolojisidir. 810nm dalga boyunda bir teknolojisiyle çalışır. epilasyon 2009 yılında Ütüleme Epilasyon teknolojisi sayesinde acısız bir hale getirilmiştir.

Şimdi 2014 yılının sonunda yine Buz teknolojisiyle epilasyona bambaşka bir boyut getirdi, artık acı yok, çünkü artık buz cihazlarının başlığı Buz, başlıklı olduğu için Buz ismi de buradan geliyor. Artık seans süreleri yarı yarıya kısaldı çünkü artık buz cihazlarının bakım başlık uçları çok daha geniş ve büyük işte bu yüzden, Buz çok daha hızlı. Buz™ teknolojisiyle sıcak taş masajı konforunda ve çok kısa süren seanslarıyla uygulama yaptırabilirsiniz,

BUZ EPİLASYON

Buz teknolojisinin avantajlarından biri de büyük spot size a sahip bakım başlığı, 2x1cm, her atışta çok daha büyük bir alana etki etmektedir. Mesela diğer sistemleriyle saatler süren tüm vücut epilasyonu Buz ile sadece 30 dakika da tamamlanıyor. Ayrıca kesin sonuçlar elde etmek için gerekli olan seans sayısı da düştü! Klinik araştırmalara göre altı hafta aralıklı altı seansın optimum sonuçlar elde etmek için yeterli olduğunu gösteriyor.

UYGULAMA SÜRESİ VE SONUÇLARI

Bazı hastalarda altı ila sekiz hafta aralıkla üç-beş seans arası yeterli olurken, klinik araştırmalar pürüzsüz bir etki için genelde altı seans yaptırmanız gerektiğini gösteriyor. Tüm vücut epilasyon uygulamaa süresi bu yeni sistemde yarı yarıya azalıyor. Bunun sebebi bakım başlığının ucunun eski sistemlere göre iki kat daha büyük olmasıdır. İstenmeyen tüylerden kurtularak kesin sonuçlar alabilirsiniz.

BUZ EPİLASYON AVANTAJLARI

  • Yaz aylarında da uygulama yapılmaktadır. 2: Her cilt tipinde ve her kıl renginde etkilidir.
  • Çok hızlıdır, ortalama bir tüm vücut 35 dakika sürmektedir.
  • Erkek hastaların en çok tercih ettiği epilasyon sistemidir, çünkü acısızdır.
  • Acı ve ağrı kesinlikle olmaz çünkü kılları buz ile dondurarak yok eder.
  • Ortalama 4-6 seans optimum sonuç almak için yeterli olmaktadır.
  • FDA onaylıdır.
  • Kesinlikle cildinizde tahrişe ve lekelenmeye izin vermez, çok güvenlidir.